abclinuxu.cz AbcLinuxu.cz itbiz.cz ITBiz.cz HDmag.cz HDmag.cz abcprace.cz AbcPráce.cz
Inzerujte na AbcPráce.cz od 950 Kč
Rozšířené hledání
×
    dnes 12:55 | Nová verze

    Lazygit byl vydán ve verzi 0.42.0. Jedná se o TUI (Text User Interface) nadstavbu nad gitem.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    dnes 12:22 | IT novinky

    K open source herní konzole Picopad přibyla (𝕏) vylepšená verze Picopad Pro s větším displejem, lepšími tlačítky a větší baterii. Na YouTube lze zhlédnout přednášku Picopad - open source herní konzole z LinuxDays 2023.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    17.5. 13:44 | Nová verze

    Byla vydána (𝕏) nová major verze 17 softwarového nástroje s webovým rozhraním umožňujícího spolupráci na zdrojových kódech GitLab (Wikipedie). Představení nových vlastností i s náhledy a videi v oficiálním oznámení.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    17.5. 12:22 | Komunita

    Sovereign Tech Fund, tj. program financování otevřeného softwaru německým ministerstvem hospodářství a ochrany klimatu, podpoří vývoj FFmpeg částkou 157 580 eur. V listopadu loňského roku podpořil GNOME částkou 1 milion eur.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    17.5. 01:55 | Komunita

    24. září 2024 budou zveřejněny zdrojové kódy přehrávače Winamp.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 12
    16.5. 23:33 | Nová verze

    Google Chrome 125 byl prohlášen za stabilní. Nejnovější stabilní verze 125.0.6422.60 přináší řadu oprav a vylepšení (YouTube). Podrobný přehled v poznámkách k vydání. Opraveno bylo 9 bezpečnostních chyb. Vylepšeny byly také nástroje pro vývojáře.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 2
    16.5. 21:11 | Nová verze

    Textový editor Neovim byl vydán ve verzi 0.10 (𝕏). Přehled novinek v příspěvku na blogu a v poznámkách k vydání.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    16.5. 20:55 | Nová verze

    Byla vydána nová verze 6.3 živé linuxové distribuce Tails (The Amnesic Incognito Live System), jež klade důraz na ochranu soukromí uživatelů a anonymitu. Přehled změn v příslušném seznamu. Tor Browser byl povýšen na verzi 13.0.15.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    16.5. 13:33 | IT novinky

    Dnes ve 12:00 byla spuštěna první aukce domén .CZ. Zatím největší zájem je o dro.cz, kachnicka.cz, octavie.cz, uvycepu.cz a vnady.cz [𝕏].

    Ladislav Hagara | Komentářů: 10
    16.5. 13:22 | Nová verze

    JackTrip byl vydán ve verzi 2.3.0. Jedná se o multiplatformní open source software umožňující hudebníkům z různých částí světa společné hraní. JackTrip lze instalovat také z Flathubu.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    Podle hypotézy Mrtvý Internet mj. tvoří většinu online interakcí boti.
     (78%)
     (5%)
     (9%)
     (8%)
    Celkem 374 hlasů
     Komentářů: 16, poslední 14.5. 11:05
    Rozcestník

    Dotaz: tv no signal

    19.8.2006 20:46 dark
    tv no signal
    Přečteno: 170×
    zdravim všechny. potřeboval bych poradit s programem tvtime. používám tv kartu asus tv/fm 7135 a nahrávám pro ní modul takto: modprobe saa7134 card=53 tuner=5. pro tvtime mám nastaven jak soubor stationlist.xml tak i tvtime.xml. po spuštění tvtime se mi ale objeví pouze modrá obrazovka a napíše no signal. vstup mám nastaven na television a norm na pal..

    Odpovědi

    kozzi avatar 19.8.2006 21:03 kozzi | skóre: 55 | blog: vse_o_vsem | Pacman (Bratrušov)
    Rozbalit Rozbalit vše Re: tv no signal
    a je to problem jen u tvtime nebo to dela i ve vice programech? Jinak s touto kartou mam zkusenost taky ji vlastnim ma moc pekny obraz ale problem nekdy byva ze zvukem ale to dela jen kus od kusu a ja mam zrovna smulu takze jsem si musel poridit neco jineho
    Linux je jako mušketýři "jeden za všechny, všichni za jednoho"
    19.8.2006 21:34 max
    Rozbalit Rozbalit vše Re: tv no signal
    jiný programy jsem nezkoušel.. mám gentoo a jediný další program který jsem chtěl vyzkoušet je xawtv ale emerge xawtv nefunguje..
    19.8.2006 21:11 bedrich | skóre: 10 | blog: laceskantina | hk
    Rozbalit Rozbalit vše Re: tv no signal
    musis nastavit ve vystupu pal ,east eur,prestart s novym nastavenim,frekvencni tab. prehodit na evropu amelo by to bytttt goood
    19.8.2006 21:33 max
    Rozbalit Rozbalit vše Re: tv no signal
    nejde mi sem vložit ten tvtime.xml protože mi to hlásí že tam jsou nepovolené značky.. jinak toto nastavení by mělo být ok.. nemohl byste mi kdyžtak vložit sem ten váš tvtime.xml jestli to umíte nebo kdyby to šlo vyřešit mailem..
    19.8.2006 21:37 bedrich | skóre: 10 | blog: laceskantina | hk
    Rozbalit Rozbalit vše Re: tv no signal
    299639930
    vencour avatar 19.8.2006 21:42 vencour | skóre: 56 | blog: Tady je Vencourovo | Praha+západní Čechy
    Rozbalit Rozbalit vše Re: tv no signal

    V nouzi můžete dát odkaz na obrázek, kopii obrazovky, když už ho rovnou někde neuložíte?

    Ty nejhlubší objevy nečekají nutně za příští hvězdou. Jsou uvnitř nás utkány do vláken, která nás spojují, nás všechny.

    Založit nové vláknoNahoru

    Tiskni Sdílej: Linkuj Jaggni to Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook

    ISSN 1214-1267   www.czech-server.cz
    © 1999-2015 Nitemedia s. r. o. Všechna práva vyhrazena.