abclinuxu.cz AbcLinuxu.cz itbiz.cz ITBiz.cz HDmag.cz HDmag.cz abcprace.cz AbcPráce.cz
Inzerujte na AbcPráce.cz od 950 Kč
Rozšířené hledání
×
    dnes 13:44 | IT novinky

    Na blogu Raspberry Pi byl představen Raspberry Pi AI Kit určený vlastníkům Raspberry Pi 5, kteří na něm chtějí experimentovat se světem neuronových sítí, umělé inteligence a strojového učení. Jedná se o spolupráci se společností Hailo. Cena AI Kitu je 70 dolarů.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    dnes 13:22 | Nová verze

    Byla vydána nová verze 14.1 svobodného unixového operačního systému FreeBSD. Podrobný přehled novinek v poznámkách k vydání.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    dnes 12:55 | Zajímavý software

    Společnost Kaspersky vydala svůj bezplatný Virus Removal Tool (KVRT) také pro Linux.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 2
    dnes 12:33 | Nová verze

    Grafický editor dokumentů LyX, založený na TeXu, byl vydán ve verzi 2.4.0 shrnující změny za šest let vývoje. Novinky zahrnují podporu Unicode jako výchozí, export do ePub či DocBook 5 a velké množství vylepšení uživatelského rozhraní a prvků editoru samotného (např. rovnic, tabulek, citací).

    Fluttershy, yay! | Komentářů: 0
    dnes 12:00 | Nová verze

    Byla vydána (𝕏) nová verze 7.0 LTS open source monitorovacího systému Zabbix (Wikipedie). Přehled novinek v oznámení na webu, v poznámkách k vydání a v aktualizované dokumentaci.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    dnes 11:11 | Nová verze

    Organizace Apache Software Foundation (ASF) vydala verzi 22 integrovaného vývojového prostředí a vývojové platformy napsané v Javě NetBeans (Wikipedie). Přehled novinek na GitHubu. Instalovat lze také ze Snapcraftu a Flathubu.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 17:00 | IT novinky

    Společnost AMD na veletrhu Computex 2024 představila (YouTube) mimo jiné nové série procesorů pro desktopy AMD Ryzen 9000 a notebooky AMD Ryzen AI 300.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 16:22 | Nová verze

    OpenCV (Open Source Computer Vision, Wikipedie), tj. open source multiplatformní knihovna pro zpracování obrazu a počítačové vidění, byla vydána ve verzi 4.10.0 . Přehled novinek v ChangeLogu. Vypíchnout lze Wayland backend pro Linux.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 14:00 | Zajímavý software

    Národní superpočítačové centrum IT4Innovations s partnery projektu EVEREST vydalo sadu open source vývojových nástrojů EVEREST SDK pro jednodušší nasazení aplikací na heterogenních vysoce výkonných cloudových infrastrukturách, zejména pro prostředí nabízející akceleraci pomocí FPGA.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 13:22 | IT novinky

    Společnost Valve aktualizovala přehled o hardwarovém a softwarovém vybavení uživatelů služby Steam. Podíl uživatelů Linuxu aktuálně činí 2,32 %. Nejčastěji používané linuxové distribuce jsou Arch Linux, Ubuntu, Linux Mint a Manjaro Linux. Při výběru jenom Linuxu vede SteamOS Holo s 45,34 %. Procesor AMD používá 75,04 % hráčů na Linuxu.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 21
    Rozcestník

    Dotaz: Re: Stávka

    Max avatar 5.8.2019 12:32 Max | skóre: 72 | blog: Max_Devaine
    Re: Stávka
    Přečteno: 811×

    Diskuse vznikla z vlákna této diskuse.

    Měl jsem sen ... :(

    Řešení dotazu:


    Odpovědi

    5.8.2019 12:32 debian+
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka
    Pleteš si stávku a sázku.
    Řešení 1× (Vladimír Čunát)
    4.8.2019 22:52 dustin | skóre: 63 | blog: dustin
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka
    Slovensky?
    4.8.2019 23:52 debian+
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka
    abclinuxu.cz
    4.8.2019 23:58 dustin | skóre: 63 | blog: dustin
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka
    Dotaz je slovensky, to snad vidíš. Koho zajímá doména.
    5.8.2019 02:12 debian+
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka
    Mělo by tomu být rozumět a dneska slovensky už nikdo neumí, jen staří komoušy.
    k3dAR avatar 5.8.2019 04:44 k3dAR | skóre: 62
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka
    i kdyz sem puvodne take myslel ze jde o Stavku(CZ), tak nerikej ze po precteni dotazu ti nedoslo jaky vyznam toto slovo ma v SK => dotazu je tomu rozumet
    porad nemam telo, ale uz mam hlavu... nobody
    5.8.2019 09:29 _
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka
    není tomu rozumět, bez google překladače tedy ne
    5.8.2019 09:32
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka
    Nech se vyšetřit. Tam bude nějaký Arab nebo černoch, kterému budeš rozumět ještě míň...
    5.8.2019 09:34 _
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka
    tne bude mluvit anglicky, takže mu budu rozumět bez problémů
    5.8.2019 13:18
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka
    Hahaha... Leda, když tu jeho hatmatilku sestřička přeloží.
    Petr Fiedler avatar 5.8.2019 06:58 Petr Fiedler | skóre: 35 | blog: Poradna | Brno
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka

    Komouši s ypsilon? :-D No, hlavně že tobě je rozumnět. :-D

    Pavel 'TIGER' Růžička avatar 5.8.2019 08:25 Pavel 'TIGER' Růžička | skóre: 53
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka
    I v Ypsilonce hráli, nedělám si iluze. Rozumnět je také pěkné slovo ...
    5.8.2019 09:28 _
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka
    otázka je, proč se Slováci pořád se slovenštinou serou do .cz domény a do ČR obecně

    napadlo by tě na anglický server psát česky? nebo se nechat zaměstnat v USA jako prodavač a česky mluvit na zákazníky?
    5.8.2019 09:36 dustin | skóre: 63 | blog: dustin
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka
    Máš docela sebevědomí, s takovým srovnáním.

    Já jsem rád za každého znalého uživatele, který mi pomůže rozšířit obzory a znalosti. A je mi úplně ukradené, jestli bude psát či mluvit česky, slovensky nebo anglicky.
    5.8.2019 09:39 _
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka
    Zřejmě tedy umíš slovensky, já slovensky neumím, stejně jako neumím rusky, tatarsky nebo vietnamsky. Považuji za velmi neslušné chování, když cizinec píše/mluví v českém prostředí svým exotickým jazykem a ani neprojeví sebemenší snahu naučit se místní nebo alespoň mezinárodní jazyk. I ti Vietnamci se snaží mluvit česky, i když jim to moc nejde!
    5.8.2019 09:46 dustin | skóre: 63 | blog: dustin
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka
    S tebou nemá smysl diskutovat. Ani česky.
    5.8.2019 09:48 _
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka
    spíš s tebou
    Pavel 'TIGER' Růžička avatar 5.8.2019 09:59 Pavel 'TIGER' Růžička | skóre: 53
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka
    Slovenština je ale mezinárodní jazyk a to mezi národem Českým a Slovenským. Ano, za pár desítek let to asi zmizí, ale zatím si lidé rozumí, takže není problém na sk, či cz doménách se dohovořit jedním, či druhým jazykem. Takže v tom nevidím žádný problém. Ty však raději nejezdi ani na Moravu.
    5.8.2019 11:17 kuprexit | blog: bflmpsvz
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka
    Jak vidíš, tak mnozí už moc nerozumí. Já rozumím, ale zdržuje mě to a není mi to příjemné. Souhlasím s tím, že absolutní nesnaha Slováků mluvit v českém prostředí česky je pinejmenším neslušná.
    Pavel 'TIGER' Růžička avatar 5.8.2019 15:01 Pavel 'TIGER' Růžička | skóre: 53
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka
    Chtěl bych vidět to množství. Já jsem se narodil v Praze a se slovenštinou nemám sebemenší problém. Pravda je taková, že jsem se narodil už v minulém tisíciletí. Ta (ne)snaha ti přijde jen díky jejich množství, které tu je. Jeď se podívat na Karlovarsko, kde kolikrát není ani snaha přeložit azbuku, která v dosti místech je uváděná na prvním místě. A myslet si, že v USA se to neděje je velmi, ale velmi naivní. (Ne)snahu jedince nelze svádět na celý národ, stejně jako tu neslušnost. Také stále vzniká dost česko - slovenských vztahů, ve kterých se rodí děti. Takže ta slovenština tu bude ještě dlouho, skoro jako doma.
    5.8.2019 16:06 kuprexit | blog: bflmpsvz
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka
    Pochybuji, že vzniká více česko slovenských vztahů než třeba česko německých nebo česko amerických (těch vidím v okolí nejvíc). Já se narodil také v minulém tisíciletí, v ČSSR, ale na západě Čech a neměli jsme televizi, takže slovenštinu jsem poprvé slyšel v Praze ve 20 letech - a nerozumněl jsem ani slovo. Popravdě u mluvené slovenštiny mám dodnes problém poznat, zda je to sloven;ština nebo ruština - jako psaná je slovenština výrazně srozumitelnější, ale kdyby mi tak někdo třeba psal pracovní maily, tak ho to nechám přepsat do češtiny či angličtiny. Nakonec je to většinou slovenština, protože Rus či Ukrajinec se většinou pokusí o angličtinu, němčinu nebo češtinu.
    Pavel 'TIGER' Růžička avatar 5.8.2019 16:34 Pavel 'TIGER' Růžička | skóre: 53
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka
    Chtěl bych vidět ty Česko - Německé a Česko - Americké vztahy žijící v Česku. Těch bude minimum oproti těm Česko - Slovenským.
    5.8.2019 16:46 kuprexit | blog: bflmpsvz
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka
    Ale prosím tě, Praha je američanů plná. A s Němci máme výrazně delší hranici.
    5.8.2019 16:49
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka
    Jsi moc mladej a pohybuješ se ve specifickém prostředí. Nedovedeš si představit, jak se to prolínalo za minulého režimu.
    5.8.2019 16:58 kuprexit | blog: bflmpsvz
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka
    je mi skoro 40 :)
    5.8.2019 17:24 tomvec | skóre: 24 | Kojetín
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka
    Tak to už je nejvyšší čas, abys dostal rozum.
    Pavel 'TIGER' Růžička avatar 5.8.2019 16:54 Pavel 'TIGER' Růžička | skóre: 53
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka
    Praha je Američany a Němci úplně přehuštěná: Ukrajina 45 523 ; Slovensko 26 075 ; Rusko 21 094 ; USA 3 907 ; Německo 3 389 .... ubohý trolling, dále nemá cenu diskutovat.
    5.8.2019 17:00 kuprexit | blog: bflmpsvz
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka
    Z jakých dat pochází ta statistika? Protože neexistuje spolehlivý zdroj takové informace. Pokud je bezvízový styk, těžko dělat nějakou spolehlivou statistiku (u občanů EU je to už úplný nesmysl).
    7.8.2019 10:56 Trubicoid2
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka
    bezvízový styk s USA? to platí pro nás, pro Amerikánce ne
    5.8.2019 15:38 tomvec | skóre: 24 | Kojetín
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka
    Aby ses neposral.
    5.8.2019 11:58 debian+
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka
    Pro mě teda mezinarodním jazykem není, jen pro určitou generaci nebo v určité lokaci (východ od Prahy: morava, slezko a tak)
    5.8.2019 12:11 kuprexit | blog: bflmpsvz
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka
    Ani v Brně nepovažuji slovenštinu za mezinárodní jazyk :)
    5.8.2019 10:25
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka
    Moje 13 letá dcera slovensky rozumí, ačkoliv se to nikdy neučila. Nerozumí sice tak dobře, jako já, ale rozumí. Nějaká slovíčka by si musela holt najít. Nedělá jí to žádný zvláštní problém, protože se učí další dva jazyky a je zvyklá.

    Můžeš se trénovat sledováním televize. Když jsme u toho, slovenská televize dává běžně české filmy v originálním českém znění a dokonce i některé cizí filmy dávají s českým dabingem. A Slováci to zvládají, aniž by se opupínkovali, jako ty.
    5.8.2019 11:18 kuprexit | blog: bflmpsvz
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka
    Když pojede Čech na Slovensko, nechť si trénuje slovenštinu. Ale pokud jede Slovák do Česka, dokonce třeba pracovat, nebo píše na české servery, měl by si Slovák trénovat češtinu.
    5.8.2019 11:39 Peter Golis | skóre: 64 | blog: Bežné záležitosti | Bratislava
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka
    Ktorý zo Slovákov ťa vytesnil z pracovnej pozície že máš v sebe toľko nenávisti voči celému národu?
    5.8.2019 11:50 kuprexit | blog: bflmpsvz
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka
    Aha, takže když řeknu, že Čech na Slovensku by se měl učit slovensky, zatímco Slovák v Česku česky, tak je to Slovákem interpretováno jako nenávist k jeho národu. Nikdo mě nevytěsnil z žádné pozice. Ale je mi dost nesympatická přesně tahle věčná slovenská ublíženost spojená s pocitem nadřazenosti a důležitosti. Neznám jiné cizince, kteří by se v Česku chovali tak arogantně.
    5.8.2019 15:40 tomvec | skóre: 24 | Kojetín
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka
    Nebo se mu nějaká Slovenka vysmála, že ho má malého.
    6.8.2019 17:04 cezpolna naplava zo slovenska
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka
    Look here, you said/wrote, you do not understand slovak language, so I am writing that in english, so you can understand better. During last 7 years,I've been in CR, I didn't have to speak czech, and when I listen a Slovakian speaking Czech, it makes my ears bleeding. On the other hand, have you seen anybody from czech at least trying to speak slovak in Slovakia ? Me not, and even if I did, it is usually worse, then a Slovak person speaking czech. I hope I wouldn't be forced to speak czech language (despite it is second most beautiful language in the world ;-), at least next seven years. And everybody would understand me. (Except few foreigners). What I found during that 7 years, that every native czech speaker can understand me, doesn't need to make thing of it. And usually only immature toddlers, doesn't understand. So please do not make me thing, you are such one.
    6.8.2019 17:21 _
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka
    Tahle lámaná angličtina je snad ještě horší než slovenština.
    So please do not make me thing, you are such one.
    Max avatar 5.8.2019 12:39 Max | skóre: 72 | blog: Max_Devaine
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka
    Na Abclinuxu se scházeli vždy všichni bez rozdílu a doména prvního stupně v tomto kontextu opravdu nic neznamená.
    Jinak není pravda, že Slovákům rozumí už jen starší lidé. To, co oba národy u dětí spojuje, jsou herní světy. Spousta lidí paří online hry na společných CZ/SK serverech a odtud mladý znají SK jazyk.
    Zdar Max
    Měl jsem sen ... :(
    5.8.2019 12:59 Debian+
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka
    Jinak není pravda, že Slovákům rozumí už jen starší lidé
    Napsal někdo z 20. století...
    5.8.2019 13:15
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka
    "Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem."

    Jestli Slovákům nerozumíš, tak to máš prostě blbý.

    5.8.2019 13:30 debian+
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka
    Jsem vlastenec, nebudu se učit nějakou slovenštinu, už jsme jim v minulosti udělaly mnoho ústupků, vzali nám celou ekonomiku a infrastrukuturu.
    5.8.2019 13:45
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka
    Slečno, nemusíte se Slovenštinu až tak moc učit. Slováci jsou Slovani, stejně jako my. Je jim rozumět docela dobře. Spousta slov je stejných nebo podobných. Určitě jste tomu dotazu tady také porozuměla, poté, co jste si našla, že "stávka" je "sázka".
    5.8.2019 13:54 kuprexit | blog: bflmpsvz
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka
    Málokdo dnes studuje slovanské jazyky a proč taky. A bez studia nebo nějakého pravidelného kontaktu tomu prostě rozumět není. Slovákům rozumím 80% a je to otrava. Polákům a Rusům nerozumím nic. Ovšem Polák i Rus má většinou dost slušnosti, aby mě nenutil překládat polštinu či ruštinu.

    Slušnost je prostě v cizí zemi mluvit místním jazykem, ne chtít po domorodcích aby se přizpůsobili namachrovanému imigrantovi. A jediný národ, který se takto hloupě chovýá v masivním měřítku jsou právě Slováci.
    5.8.2019 14:23 debian+
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka
    Nevim proč bych to měl luštit jako v tomto případě. Slováci znají češtinu z televize tak jí mohou rovnou u nás i mluvit. Za tu službu že nám zabírají místa na VŠ (na SK kdovíproč nikdo studovat nechodí) by mohli mít alespoň tolik slušnosti
    5.8.2019 16:13 Petr
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka
    Hlavně je to prostě jazyk fašistických zrádců. Ruštinu, slovenštinu a němčinu prostě nemusím a stejně jako vštšina Čechů k nim mám instinktivní odpor.
    5.8.2019 16:25 tomvec | skóre: 24 | Kojetín
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka
    Na tobě by si mohl někdo udělal celkem hezký doktorát z psychiatrie.
    Pavel 'TIGER' Růžička avatar 5.8.2019 16:27 Pavel 'TIGER' Růžička | skóre: 53
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka
    Opět bych chtěl vidět tu většinu. Asi by bylo zajímavé a velmi úsměvné vidět i tvůj rodokmen.
    5.8.2019 16:36
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka
    Zcela logicky většina Čechů naopak slovenštině rozumí, protože ji jaksi poslouchali zamlada v rádiu a televizi každý den. Mladší ročníky jsou na tom hůř, ale ještě netvoří většinu. A i mezi nimi se vyskytuje mnoho takových, kteří bez problémů rozumí. Takže v menšině jsi ty se svojí nenávistí.
    Pavel 'TIGER' Růžička avatar 5.8.2019 16:42 Pavel 'TIGER' Růžička | skóre: 53
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka
    Jen doplním, že tyto nenávistné postoje mohou vést k válkám.
    5.8.2019 16:56 kuprexit | blog: bflmpsvz
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka
    To neí postojem, to je arogantními imigranty. A přitom člověk neustále slyší stížnosti na imigranty z Afriky a Asie, kteří se narozdíl od Slováků v 99% chovají pokorně a slušně a mají snahu se integrovat do společnosti a naučit se jazyk. Byť jejich jazyková startovní pozice je o tři řády horší.
    5.8.2019 17:23 tomvec | skóre: 24 | Kojetín
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka
    To je vůl.
    7.8.2019 13:12 /dev/null
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka
    Korunovaný! :D
    5.8.2019 16:48 kuprexit | blog: bflmpsvz
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka
    Ne každý strávil mládí u televize.
    5.8.2019 16:54 kuprexit | blog: bflmpsvz
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka
    Po té co člověk půl dne přemýšlí proč do poradny někdo cpe politiku, narazí na další nesrozumitelnost hned za tím - proč sakra ten člověk spravuje nějaký rozbitý image, když si může udělat nový? Wtf. Příjemnější by bylo luštrit němčinu, která alespoň není plná false friends.
    Max avatar 5.8.2019 20:20 Max | skóre: 72 | blog: Max_Devaine
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka
    To si jako myslíš, že ve svém okruhu nemám žádné děti?
    Zdar Max
    Měl jsem sen ... :(
    5.8.2019 20:42 debian+
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka
    Takové úvahy přenechávám odpovědným orgánům.
    5.8.2019 14:36 debian+
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka

    Upozornenie, v tejto diskusie pod nickom debian+ reaguje niekto iny, ako skutocny/povodny/zvycajne nick debian+.

    5.8.2019 14:44 _
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka
    CZ:
    Upozornění, v této diskuse pod nickem debian + reaguje někdo jiný, než skutečný / puvodni / obvykle nick debian +.
    Pavel 'TIGER' Růžička avatar 5.8.2019 15:08 Pavel 'TIGER' Růžička | skóre: 53
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka
    Když už tu češtinu tak prosazuješ, tak jí piš alespoň čitelně!!! "v této diskuse" ; "obvykle nick debian +"
    5.8.2019 15:09 _
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka
    To je Google translate, nemám jak ověřit správnost.
    Pavel 'TIGER' Růžička avatar 5.8.2019 15:17 Pavel 'TIGER' Růžička | skóre: 53
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka
    Pokud neumíš z překladače upravit výstup tak, aby správně zněl, pak na tu češtinu kašleš stejným způsobem, který tak kritizuješ. V čem jsi tedy lepší?
    7.8.2019 15:13 _
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka
    Jenže k tomu potřebuješ ovládat oba jazyky aby jsi mohl přeložit význam. Co když je to takhle blbě v originále? To ví asi jen slováci a bůch. Což mi připomělo vtip co říkal agrael na streamu víš jak bůch stvořil slováky? Oprcal maďara a hodil ho do labe :-D
    7.8.2019 15:26
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka
    Ze Slováků si sice děláš prdel, ale sám neumíš ani česky. Jsi trapnej.
    7.8.2019 15:32 _
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka
    trapnej
    Píše se trapný tak nepoučuj pokrytče. Začni u sebe, umim líp než ty.
    7.8.2019 18:32
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka
    Jenže k tomu potřebuješ ovládat oba jazyky aby jsi mohl přeložit význam. Co když je to takhle blbě v originále? To ví asi jen slováci a bůch. Což mi připomělo vtip co říkal agrael na streamu víš jak bůch stvořil slováky? Oprcal maďara a hodil ho do labe
    Blbečku...

    A to ti tam ještě chybí interpunkce.
    7.8.2019 19:38 dustin | skóre: 63 | blog: dustin
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka
    Tak nějak.
    7.8.2019 20:01 _
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka
    lol půlka prázdnin a dědci si hodnotí diktáty :-D
    5.8.2019 15:19
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka
    Prostě neovládáš ani češtinu...
    Jendа avatar 7.8.2019 13:28 Jendа | skóre: 78 | blog: Jenda | JO70FB
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stávka

    Založit nové vláknoNahoru

    Tiskni Sdílej: Linkuj Jaggni to Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook

    ISSN 1214-1267   www.czech-server.cz
    © 1999-2015 Nitemedia s. r. o. Všechna práva vyhrazena.