abclinuxu.cz AbcLinuxu.cz itbiz.cz ITBiz.cz HDmag.cz HDmag.cz abcprace.cz AbcPráce.cz
Inzerujte na AbcPráce.cz od 950 Kč
Rozšířené hledání
×
    včera 13:44 | Nová verze

    Byla vydána (𝕏) nová major verze 17 softwarového nástroje s webovým rozhraním umožňujícího spolupráci na zdrojových kódech GitLab (Wikipedie). Představení nových vlastností i s náhledy a videi v oficiálním oznámení.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 12:22 | Komunita

    Sovereign Tech Fund, tj. program financování otevřeného softwaru německým ministerstvem hospodářství a ochrany klimatu, podpoří vývoj FFmpeg částkou 157 580 eur. V listopadu loňského roku podpořil GNOME částkou 1 milion eur.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 01:55 | Komunita

    24. září 2024 budou zveřejněny zdrojové kódy přehrávače Winamp.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 9
    16.5. 23:33 | Nová verze

    Google Chrome 125 byl prohlášen za stabilní. Nejnovější stabilní verze 125.0.6422.60 přináší řadu oprav a vylepšení (YouTube). Podrobný přehled v poznámkách k vydání. Opraveno bylo 9 bezpečnostních chyb. Vylepšeny byly také nástroje pro vývojáře.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    16.5. 21:11 | Nová verze

    Textový editor Neovim byl vydán ve verzi 0.10 (𝕏). Přehled novinek v příspěvku na blogu a v poznámkách k vydání.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    16.5. 20:55 | Nová verze

    Byla vydána nová verze 6.3 živé linuxové distribuce Tails (The Amnesic Incognito Live System), jež klade důraz na ochranu soukromí uživatelů a anonymitu. Přehled změn v příslušném seznamu. Tor Browser byl povýšen na verzi 13.0.15.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    16.5. 13:33 | IT novinky

    Dnes ve 12:00 byla spuštěna první aukce domén .CZ. Zatím největší zájem je o dro.cz, kachnicka.cz, octavie.cz, uvycepu.cz a vnady.cz [𝕏].

    Ladislav Hagara | Komentářů: 9
    16.5. 13:22 | Nová verze

    JackTrip byl vydán ve verzi 2.3.0. Jedná se o multiplatformní open source software umožňující hudebníkům z různých částí světa společné hraní. JackTrip lze instalovat také z Flathubu.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    16.5. 12:22 | Pozvánky

    Patnáctý ročník ne-konference jOpenSpace se koná 4. – 6. října 2024 v Hotelu Antoň v Telči. Pro účast je potřeba vyplnit registrační formulář. Ne-konference neznamená, že se organizátorům nechce připravovat program, ale naopak dává prostor všem pozvaným, aby si program sami složili z toho nejzajímavějšího, čím se v poslední době zabývají nebo co je oslovilo. Obsah, který vytváří všichni účastníci, se skládá z desetiminutových

    … více »
    Zdenek H. | Komentářů: 0
    16.5. 03:11 | Nová verze

    Program pro generování 3D lidských postav MakeHuman (Wikipedie, GitHub) byl vydán ve verzi 1.3.0. Hlavní novinkou je výběr tvaru těla (body shapes).

    Ladislav Hagara | Komentářů: 9
    Podle hypotézy Mrtvý Internet mj. tvoří většinu online interakcí boti.
     (74%)
     (5%)
     (11%)
     (10%)
    Celkem 301 hlasů
     Komentářů: 16, poslední 14.5. 11:05
    Rozcestník


    Vložit další komentář
    13.2.2006 19:38 #Tom
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Jak se krade po Pražácku
    Mohl se tím, že to převzal, pochlubit hned nahoře a ne až kdesi na konci, kde to už nikdo nečte.
    13.2.2006 19:40 ...... | skóre: 41 | blog: ...
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Jak se krade po Pražácku
    Ale mě nejde o to že to převzal a kde to uvedl, mě tu jde o přístup.
    23.3.2006 23:55 RabuKate
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Jak se krade po Pražácku
    Jak tak sleduju jde ti o bodiky,....

    jakto ze nejde pridat aktivni odkaz???

    TADY JE TO TAK JAK MA BEJT - jak se po prazacku nekrade

    nebo jo?

    Kazdopadne >>> SORRY <<< doufam ze me nezazaluje tvurce programu ping za pouziti v clanku...
    13.2.2006 19:40 M.
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Jak se krade po Pražácku
    Na zaver clanku je napisane prevzato ze zlin.czf. Urcite to ale neospravedlnuje drzost cloveka, ktory to obslahol bez opytania a este sa pod to aj podpisal.
    13.2.2006 19:51 Robert Krátký | skóre: 94 | blog: Robertův bloček
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Jak se krade po Pražácku
    Zdržte se prosím výlevů o městech a různě, je to jen nadpis.
    To je poněkud zvláštní požadavek, když ses takového výlevu nezdržel ani ty. Ačkoliv si nedělám iluze o tom, že by Pražáci nekradli, nevidím v tomhle žádnou souvislost. A už vůbec nikde nevidím důkazy, že by "zloděj" skutečně pocházel z Prahy...
    13.2.2006 19:55 ...... | skóre: 41 | blog: ...
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Jak se krade po Pražácku
    Ono stačí chvilku šmejdit na těch stránkách a zjistíš odkud pochází. Nicméně čekal jsem, že se na toto téma někdo ozve a hle ho pražáka...už je to tu :-D
    13.2.2006 22:10 Robert Krátký | skóre: 94 | blog: Robertův bloček
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Jak se krade po Pražácku
    Ono stačí chvilku šmejdit na těch stránkách a zjistíš odkud pochází.
    A určitě to byl on? A určitě opravdu pochází z Prahy? Nepřistěhoval se třeba od Zlína? ;-)
    Nicméně čekal jsem, že se na toto téma někdo ozve a hle ho pražáka...už je to tu :-D
    Asi bych se ozval, i kdyby šlo o Brno (nebo jakékoliv jiné město). Já na té Praze zas tolik nelpím (a vůbec, co vám mám vysvětlovat, že jo... stejně byste to tam na venkově nepochopili, ne?)
    vencour avatar 13.2.2006 22:25 vencour | skóre: 56 | blog: Tady je Vencourovo | Praha+západní Čechy
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Jak se krade po Pražácku

    Na venkově? Ptá se Číňan: "Kolik vás je? 10 miliónů? A ve kterym bydlíte hotelu?"

    (Dostanou se ty sítě k sobě do kontaktu nějak? Stojí to za ten povyk? Dotčená osoba vidí chybu jen v tom, že se jich nikdo nezeptal, že? Ví se o Vás víc, když se o Vás zmiňují. Pořád ještě Vám něco vadí?)

    Ty nejhlubší objevy nečekají nutně za příští hvězdou. Jsou uvnitř nás utkány do vláken, která nás spojují, nás všechny.
    14.2.2006 16:19 ...... | skóre: 41 | blog: ...
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Jak se krade po Pražácku
    Je to docela možné že je to prašivý Zlíňák :-) v tom případě ale zaslouží ještě víc po kulách, že tam vůbec "emigroval" a že krade krajanům články :-)
    14.2.2006 16:29 ...... | skóre: 41 | blog: ...
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Jak se krade po Pražácku
    Já na té Praze zas tolik nelpím (a vůbec, co vám mám vysvětlovat, že jo... stejně byste to tam na venkově nepochopili, ne?)
    Jako bych z toho cítil trochu "uraženosti" a "nadřazenosti" nebo pokus o vtip? Ano su hrdý že su ze Zlína, zrovna třeba tak jak někdo na to že je z Prahy. No a? Od některých jsem takovou poznámku čekal, ale zrovna od tebe ne. Jinak dovolil bych si podotknout, že nebýt venkovat tak my měšťáci nemáme jaksi co žrát. Takže buďme rádi za vesnice a venkov.
    14.2.2006 16:32 ...... | skóre: 41 | blog: ...
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Jak se krade po Pražácku
    venkovat = venkova
    David Watzke avatar 14.2.2006 22:17 David Watzke | skóre: 74 | blog: Blog... | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Jak se krade po Pražácku
    Taky mi to tak přišlo. Jako kdyby venkovan nemohl být Kernel Hacker :P
    “Being honest may not get you a lot of friends but it’ll always get you the right ones” ―John Lennon
    14.2.2006 09:25 mrzout | skóre: 11 | blog: mrzutej
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Jak se krade po Pražácku
    A od koho jinyho nez od prazaka bys to cekal, kdyz rejes do nich?

    Proste ses trochu jednodussi, rejpnes, pak resknes neber to spatne, a kdyz prijde ohrazeni se , tak znova rejpnes.
    Hlasuj pro zavedení OpenID na Abclinuxu!
    13.2.2006 23:05 fettgesicht | blog: kovadlina | CL
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Jak se krade po Pražácku
    Když jsem to četl, tak jsem kýchl a poprskal jsem si celý monitor.
    14.2.2006 13:22 Leoš Literák | skóre: 74 | blog: LL | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Jak se krade po Pražácku
    Resil jsi to s nim vubec? Napsal jsi mu, at to okamzite stahne?
    Zakladatel tohoto portálu. Twitter, LinkedIn, blog, StackOverflow
    14.2.2006 16:17 ...... | skóre: 41 | blog: ...
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Jak se krade po Pražácku
    Ale to víš že řešil ...odpověď žádná. To že jsem to řešil bylo úplně to první co jsem udělal.
    23.3.2006 23:48 RabuKate
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Jak se krade po Pražácku
    NERESIL!!! keca...
    6.4.2006 14:04 ...... | skóre: 41 | blog: ...
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Jak se krade po Pražácku
    Co lžeš, psal jsem ti na mail co byl uvedený pod článkem. Nebo to bylo po kliknutí na název autora už nevím....KAŽDOPÁDNĚ JSEM TI PSAL!
    14.2.2006 15:51 Fox | blog: Foxovy zápisy | Vsetín
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Jak se krade po Pražácku
    ja nevim trochu by mi to asi vadilo ale když tam napsal zdroj tak není co řešit.
    14.2.2006 20:11 ?
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Jak se krade po Pražácku
    je co resit, slusnost by totiz byla, aby se nejprve optal zda to tam muze uvest jako priklad. a ne to tam uvest bez jejich vedomi.
    14.2.2006 20:56 sofr
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Jak se krade po Pražácku
    "Zdržte se prosím výlevů o městech a různě, je to jen nadpis. "

    ?????

    Jakože nadpisy nenesou informaci, nemají se brát vážně, nebo co jako? Chceš tím říct, že jsi klesl tak hluboko, že abys přilákal čtenáře, tak ho úmyslně zmateš nadpisem, který je v rozporu se zbytkem článku, nebo s ním vůbec nesouvisí? Máš to zapotřebí? Nestydíš se?
    14.2.2006 21:22 ...... | skóre: 41 | blog: ...
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Jak se krade po Pražácku
    ?????? A zdravíčko jinak slouží??? Ne nestydím se ...o sledovanost blogu mi určitě nešlo, mám jich tu tolik, že se to dá spočítat na prstech. Mimochodem nikdo tě nenutil to číst, je to jen tvá zvědavost. Jestliže jsi pod tímto nadpisem očekával slohové dílo s detektivní zápletkou, tak je mi tě jedině líto, protože sloh není "můj kobyl".
    15.2.2006 11:31 sofr
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Jak se krade po Pražácku
    Zdravíčko slouží, ale na rozum mi nejde, jaký je tedy podle tebe smysl nadpisu.
    15.2.2006 17:48 ...... | skóre: 41 | blog: ...
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Jak se krade po Pražácku
    Nadpis je prostě nadpis. Musím snad celý večer přemýšlet nad vhodným nadpisem abych se "nedejbože" někoho nedotkl? Jinak vystihuje to, že člen/admin nějaké pražské sítě si kopíruje články jako by se nechumelilo od koho se mu zachce.
    23.3.2006 23:42 RabuKate
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Jak se krade po Pražácku
    OPRAVA:

    http://www.krakat.net/view.php?cisloclanku=2006021903

    Mymu kamosovi slohly ve zline 2 tydny stareho bavoraka... podarilo se mu vypatrat kdo, kde je, ale jak uz to tak byva mafie zlinska je vsemocna tak byl rad ze neprisel o zivot...

    Ja jsem z touhy uverejnit clanek hledal a nasel uvedeny. Tak jsem ho publikoval predevsim pro cleny nasi site...

    ze se rozjede diskuze jako blazen jsem necekal. Zdroj jsem uvedl, pod poznamkou o tom ze existuje i tracert jsem se podepsal...

    Muj nazor:

    Protože někteří si myslí, že vyrobením několika screenshotů si získají slávu a bohatství a dotklo se jich převzetí článku, vězte že toto je jen moje práce. Navíc dávám souhlas s volným šířením tohoto článku, jen prosím uveďte původní zdroj, stačí www.krakat.net. To jenom abych se s někým nemusel hádat, když mi bude tvrdit že jsem článek "Ukradl". Dotčeným osobám se omlouvám. Já osobně píšu články ne pro sebe, ale aby z toho něco měli ti druzí, kdo na náš server chodí.

    vice na http://www.krakat.net/view.php?cisloclanku=2006021903

    Hluboce se omlouvam... Nyni cekam reakce!!
    6.4.2006 12:30 ...... | skóre: 41 | blog: ...
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Jak se krade po Pražácku
    Milej zlatej....já ti ale před pěkně dlouhou dobou psal mail, ať se dáš dohromady, takže tu včil několik měsíců po neplakej, že su dotčený. Byla by slušnost aspoň na ten můj mail zareagovat! A je něco jiného uvést převzatý článek se souhlasem a něco jiného bez souhlasu. Zkus to udělat nějakému dobrému komerčním webu a uvidíš za jak dlouho tě budou žalovat za porušení práv.

    Mimochodem právě aspoň ty screenshoty jsi mohl udělat vlastní. Jinak když už něco takového dělám, uvedu snad odkaz a ne to sprostě zkopírovat a nechat tak. Super návod pro tvé uživatele.
    28.3.2006 16:18 Milos
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Jak se krade po Pražácku
    Kdyz mi sit repy2.net ukradla polovinu textu z webu, taky me to pomerne vytocilo, bylo to tam doslova vcetne pohnutek ktere me k sitarine dovedli atp., ale rekl jsem si, ze kdyz je nekdo tak primitivni, ze nedokaze vytvorit vlastni text, at si ho necha. Nebyl tam uveden ani zdroj. Ale tady jde o zcela jiny pripad. Rabukate chtel proste nabidnout jakysi navod uzivatelum nasi site, jak resit problemy. Nechtelo se mu to psat, tak nasel nejakej kterej se mu libil a zkopiroval ho, uvedl zdroj a ze je to Vase prace nijak nezastiral, to ze se ho neobtezoval zmenit(adresy atd) o tom svedci jeste vic. Kdyby to zastiral, googlem to nenajdete. Ano byla to trochu chyba z jeho strany, mel se vas zeptat, nebo nekopirovat clanek, ale jen ho nalinkovat..ale uprimne, byl by nejaky prakticky rozdil, kdyby zverejnil jen link na vas web, krome toho ze by zral vase i nase interentove pripojeni? Uznavam, takovej clanek toho moc nesezere, ale stejne bylo proste praktictejsi ho umistit uvnitr naseho cloudu, aby se na nej nasi clenove dostali po lokalni siti. Cetl jsem oba clanky, myslim Vas i Rabukateho novy, a uprimne ten novy mi pripada vyrazne lepsi..mozna byste mohl na oplatku "ukrast" zase vy jeho clanek :)
    6.4.2006 12:34 ...... | skóre: 41 | blog: ...
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Jak se krade po Pražácku
    Ano souhlasím s názorem, že se měl zeptat. Taky souhlasím s tím, že link je lepší řešení, taky jsem ho nabídl výš. Co se kradení jeho článku týče , tak děkuji ale nemám zájem. Pokud se mi něco líbí a chci se s ostatníma podělit tak prostě do našeho intranetového fóra mrsknu odkaz a kdo chce tak se podívá.

    PS: ale nemyslíš že na můj mail snad reagovat mohl?
    27.8.2006 22:46 David Toman
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Jak se krade po Pražácku
    Odkaz uz sice nefunguje, ale zrovna ty nejsi tim, kdo by mel neco rikat o kradezi (designu stranek, nebo o co jde..). Kdyz zrovna ty si byl tim, kdo kdyz zacinal ve Zline se svoji sitkou, si ukradl z webu jiste jine site obrazky, texty... vsechno.

    Tehdy jsem fakt moc nechapal, zvlast pote co si zacal tuto sit ruznymi zpusoby pomlouvat, at uz ty, nebo jini. Ale na to, abys u nas nakradl obrazky a jine veci, na to jsme byli dobri, co ?
    27.8.2006 22:52 David Toman
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Jak se krade po Pražácku
    heh, tak jsem si procetl vsechny komentare a nasel neco z archivu a musim rict, ze si fakt mimo... vzdyt tam dokonce byl uvedeny zdroj.

    kdyz si nam tehdy ty ukradl veci z naseho webu, tak si ani neuvedl zdroj.. nemam slov
    9.9.2006 18:12 ...... | skóre: 41 | blog: ...
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Jak se krade po Pražácku
    A můžeš mi konkrétně ukázat co? Obrázky mi sháněl jeden z uživatelů, odkud jsou některé nevím...co jsem si obrázky dělal sám, tak byly z mého digitálu. A texty jsem psal všechny jak blbec a některé specifikace HW produktů jsem opsal ze stránek výrobců. Vzhled stránek je taky můj. Když jsem nevěděl, čerpal jsem z www.jakpsatweb.cz, ale tam člověk asi těžko něco opíše.

    A pak zrovna ty máš co mluvit. Ve vzduchu zasrané 4 kanály jen tak pro nic. Pan Toman a jeho www.i-zlin.info (neboli býválý JSNET) začínáš na tom rýžovat? :-)
    9.9.2006 19:21 David Toman
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Jak se krade po Pražácku
    O nejakem zabirani kanalu tu nema smysl se rozepisovat,to uz se resilo vicekrat, a vzdycky se doslo akorat k tomu, ze ty si byl ten kdo tu zacal pozdeji, a zacal rusit.. ale to je jedno.

    Jinak je videt, ze si mimo jako vzdy, uz podle toho, co tu pises. Nejvic se mi libi ta cast o tom ryzovani ;) to je fakt uz moc. Neverim, ze si az tak mimo, ale aj kdyby sis opravdu myslel, ze je to kdovi jak vydelecne - ty se chodis do prace jen vyspat, za zabavou nebo tam chodis ryzovat ? No, zavist je sfine...

    Co se tyce toho cim sit byla, cim je ted - to vsechno vzeslo z rozhodnuti lidi, kteri jsou (byli v siti), byli v tehdejsi rade a zucastnili se schuze clenu. Byl uskutecnen zapis, se vsemi nalezitostmi.

    Ber to jak chces, to je tvoje vec. Klidne se treba poptej lidi kterych se to tyka co si o tom mysli, oni vidi hlavne svuj narust rychlosti pripojeni, oproti tvoji siti nulove vypadky atd...

    Tady mas ukazku mereni, je videt, ze rychlost je relativne stabilni u vsech http://www.i-zlin.info/rychlostcz.png, o tom si muzes nechat zdat ty, i ostatni ktere pripojujes a jak ty rikas, neryzujes na tom.

    A vubec, proc s tebou vubec ztracim cas...
    10.9.2006 12:03 ...... | skóre: 41 | blog: ...
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Jak se krade po Pražácku
    Ano kanály nemá smysl řešit, rušit se dá na sousedních dvou kanálech ne když jsou od sebe ob 4 kanály. Oba víme svoje. "Rýžování" byl jen takový ryp, což jsi zřejmě nepochopil, takže se ti omlouvám, ale nemyslel jsem to blbě. Vydělávat se na tom nedá, to vím moc dobře. A proč se mnou ztrácíš čas, tak to opravdu nevím.
    9.9.2006 19:24 David Toman
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Jak se krade po Pražácku
    btw proc pises, ze nemas nic proti Praze, ani jejim obyvatelum, ale tenhle tvuj nesmyslny "clanek" nazves "Jak se krade po Pražácku" ? To jsem fakt nepochopil...

    Mam o tobe napsat "Jak se krade po Zlinsku ?" Ze rozdil je pouze v neuvedeni ani zdroje odkud cerpas, a kdyz uz priznas, ze mozna ty veci kradene byly, tak ze ti to akorat nekdo (mozna budes tvrdit, ze ani nevis kdo) podstrcil a tys to teda pouzil ? Za tyden reknes, ze si ty stranky ani nedelal co...
    10.9.2006 11:52 ...... | skóre: 41 | blog: ...
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Jak se krade po Pražácku
    A už jsi uvedl co konkrétně? Zatím jen mlátíš prázdnou slámu. Já mám svoje svědomí čisté, protože já nic vědomě neukrald a neopsal. Ale aby jsi měl "klid v duši" tak všechny obrázky co nebyly vloženy přímo mnou stahuji. Spokojenost? Doufám, že snad ano.
    12.7.2007 19:21 david
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Jak se krade po Pražácku
    jo, spokojenost.. a stahl si i svoje jmeno tady, jak tak vidim
    27.12.2014 00:02 Michal
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Jak se krade po Pražácku
    Příspěvky od smazaného nicku pochází od Petra Landsfelda, to pro pořádek ;)
    9.9.2006 18:14 ...... | skóre: 41 | blog: ...
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Jak se krade po Pražácku
    Ty texty ...to se ti opravdu povedlo .... neupadl jsi na hlavičku??
    9.9.2006 19:26 David Toman
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Jak se krade po Pražácku
    Mozna tak na tvoji, ale nevim o tom.

    Založit nové vláknoNahoru

    Tiskni Sdílej: Linkuj Jaggni to Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook

    ISSN 1214-1267   www.czech-server.cz
    © 1999-2015 Nitemedia s. r. o. Všechna práva vyhrazena.